Royal Canin Akce 5+1 ZDARMA

01.01.2017 12:49:18 počet komentářů: 0

Tento věrnostní program se vztahuje na krmiva značky Royal Canin pro psy z produktových řad Size Health Nutrition a Breed Health Nutrition o velikosti balení 12 kg a 15 kg nebo na 10 kg balení pro kočky Feline Health Nutrition, Feline Care Nutrition a Feline Breed Nutrition.

Při nákupu 5 ks balení těchto velikostí z uvedených produktových řad (velikost balení i produktové řady je možno kombinovat) získá zákazník 1 ks balení zařazeného v tomto programu dle svého výběru zdarma.

K účasti na věrnostním programu získá zákazník od obchodníka „Věrnostní kartu Royal Canin“, do které bude zapisován každý nákup balení zařazených do věrnostního programu v rozsahu datum nákupu, velikost balení a produktová řada. Karta platí pouze pro nákup ve stejné prodejně, nelze kombinovat nákupy uskutečněné u různých prodejců.

Zákazník je povinen uschovat doklady o koupi jednotlivých balení (tj. účtenku nebo daňový doklad). Po uskutečnění koupě 5 ks balení vznikne zákazníkovi nárok na 1 ks balení zdarma za předpokladu, že obchodníkovi předloží vyplněnou a podepsanou „Věrnostní kartu Royal Canin“ a doklady o koupi 5 ks balení krmiv Royal Canin zařazených do věrnostního programu. Získaný bonus ve formě 1 ks balení zdarma vydá obchodník zákazníkovi.

Platnost „Věrnostní karty Royal Canin“ je omezena na dobu 1 roku od data nákupu prvního kusu balení zařazeného do věrnostního programu zákazníkem (datum nákupu bude vyznačeno na „Věrnostní kartě Royal Canin“). Trvání věrnostního programu není časově omezeno, společnost Royal Canin Czech & Slovak Republics s.r.o. si však vyhrazuje právo věrnostní program kdykoliv zrušit či pozměnit jeho podmínky.

Jdi zpět